Cennik

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, po ustaleniu wszystkich aspektów mających wpływ na końcowy koszt usługi, aby móc zaoferować najkorzystniejsze warunki i konkurencyjną cenę. Detektyw działający w Krakowie i na terenie innych polskich miast nie ma jednego, stałego cennika. Dlaczego? Bo każde zlecenie jest inne. Podczas bezpośredniego spotkania lub rozmowy telefonicznej ustalamy, czego dokładnie dotyczy sprawa, a dopiero po otrzymaniu kompletu informacji i przeanalizowaniu tych danych, możemy zaproponować cenę. 

Detektyw Kraków – cennik i formy rozliczeń 

Nasze biuro detektywistyczne z Krakowa działa na podstawie cennika godzinowego, dniowego lub ryczałtu:

Wszelkie konsultacje z klientem przed podjęciem się zlecenia są darmowe. 

Co wpływa na cenę biura detektywistycznego?

Inna jest cena za usługę, która jest jednorazowa i szybka do przeprowadzenia (np. ustalenie miejsca zameldowania osoby), a inna za wielodniowe lub wielotygodniowe obserwacje czy poszukiwania osób zaginionych.

Wszystkie osoby, które chcą się dowiedzieć, czy bardziej korzystne będzie w danym przypadku rozliczenie godzinowe czy też zryczałtowane, zachęcamy do kontaktu z naszym krakowskim biurem detektywistycznym. Jest to możliwe na 3 sposoby: telefonicznie, mailowo lub przy pomocy formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie.

Nasze biuro nie pobiera dodatkowych opłat za przygotowanie dokumentacji (sprawozdanie z działań) oraz innych opłat, jak np. przygotowanie i zgranie materiału. Nasi detektywi nie uchylają się także od składania zeznań w sądzie w roli świadków, za co również nie pobieramy dodatkowych opłat.